Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp - ühenduskarp

157,72 € ilma käibemaksuta: 128,23 €

Paigaldaja konto

Püsivad hulgimüügi allahindlused kuni 30% valitud toodetele. Lisaks tellimuste ajalugu ja kontohaldus. Tasuta registreerimine.

Logi sisse B2B registreerimine

Kohaletoimetamine 5 tööpäeva jooksul

Volitatud edasimüüjaoriginaalvarustus Growatt
Kohaletoimetamine 5 tööpäeva jooksultellimusel
Euroopa garantiitootja, kehtib kogu EL-is
Isiklik kollektsioontasuta, E-R 8:00-16:00
SKU: 99449 Kategooria: Märgi: Seeria: Growatt AXE
Originaaltoode volitatud edasimüüjalt Growatt. Sertifikaadi nr. GRT735GU49 - kontrollige tootja andmebaasist.
Kontrolli saadavust poes

PVGroup.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Siemianowicka 80, 41-902 Bytom

Pole saadaval Bytomiu - kaubad, mis on teel või tellimisel

  • Saate tellida kaasaostuks aadressil Bytomiu - tarnime 5 tööpäeva jooksul.
  • Tasuta isiklik kättesaamine, esmaspäevast reedeni, kell 8.00–16.00.
  • Kaubaaluseid tarnime kahveltõstukiga.

Milleks see mõeldud on?

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp - ühenduskarp. Ühenduskarp tagab aku klemmide ja kaablite ohutu ja korraliku ühenduse energiasalvestussüsteemis. Growatt – ühildub akumoodulite ja energiasalvestussüsteemidega Growatt toote nimes märgitud. Originaaltarvikud, Euroopa hooldusgarantii.

Kas ostad osana suuremast tellimusest? Vaata: Lisatarvikud →

Tehniline dokumentatsioon

Muud dokumendid (25)

Kõik dokumendid Growatt allalaadimiseks →

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp Ühenduskarp> PVGroup.pl
HarukarpPVGroup.pl
Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp
RISTE
tüüp
Growatt
kaubamärk
1 aasta
garantii

Originaalvarustus · Euroopa hooldusgarantii

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp - ühenduskarp

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp on pakkumisest pärit harukarp PVGroup.plÜhenduskarp tagab aku klemmide ja juhtmete ohutu ja korrapärase ühenduse energiasalvestussüsteemis. Growatt.

Ekspertarvamus

Tehnilise meeskonna arvamus PVGroup.pl

"Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp on element, mis mõjutab kogu paigaldise korrektset toimimist – seepärast pöörame tähelepanu selle valikule konkreetsete seadmete puhul. GrowattEnne ostmist kinnitame hea meelega ühilduvust teie inverteri või energiasalvestussüsteemiga, et vältida segadust ja lisakulusid.

— Tehniline meeskond PVGroup.pl

Tee tšehhi sluży Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp

Ühenduskarp tagab aku klemmide ja kaablite ohutu ja korrapärase ühenduse energiasalvestussüsteemis. Growatt.

Ühilduvus

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp on loodud töötama koos akumoodulid ja energiasalvestussüsteemid Growatt toote nimes märgitudLisatarvikute valimine konkreetse seadmemudeli jaoks on ülioluline – sobimatu lisatarvik ei pruugi töötada või piirata süsteemi funktsionaalsust. Enne ostmist kinnitame ühilduvust teie inverteri või laopinnaga (võtke ühendust aadressil info@pvgroup.pl). Seadmete täieliku valiku leiate aadressilt Sklepie PVGroup.pl.

paigaldamine

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarbi ühendab kvalifitseeritud paigaldaja vastavalt konkreetse seadme juhistele ja ühendusskeemile. Originaalse ja spetsiaalse komponendi kasutamine tagab õige ristlõike, sobivad pistikud ning turvalise ja kadudeta ühenduse.

Põhiandmed

Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarbi teave
Typ harukarp
Ühilduvus akumoodulid ja energiasalvestussüsteemid Growatt toote nimes märgitud
Produtsentkood 99449
Garantii Euroopa teenindusgarantii (tootja andmetel 1 aasta)

Miks tasub osta siit PVGroup.pl

  • Originaallisatarvikud ametlikult Euroopa edasimüüjalt — täielik ühilduvus süsteemiga Growatt.
  • Euroopa hooldusgarantii (Tootja andmetel 1 aasta) ja Poola käibemaksuarve.
  • Valik teie seadme jaoks — Enne ostmist kinnitame ühilduvuse. Küsimused: info@pvgroup.pl
  • B2B hulgihinnad — paigaldajatele allahindlused pärast sisselogimist.

Korduma kippuvad küsimused

Tee tšehhi sluży Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp?

Ühenduskarp tagab aku klemmide ja kaablite ohutu ja korrapärase ühenduse energiasalvestussüsteemis. Growatt.

Millega see ühildub? Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp?

Töötab akumoodulite ja energiasalvestussüsteemidega Growatt toote nimes märgitud. Ühilduvus konkreetse mudeliga kinnitatakse enne ostmist.

Mis garantii sellel on? Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp?

Tootele kehtib Euroopa teenindusgarantii (tootja andmetel 1 aasta); tellimuse kohta väljastame Poola käibemaksuarve.

Kas paigaldus nõuab paigaldajat?

Ühenduse peaks tegema kvalifitseeritud paigaldaja vastavalt tootja juhistele – see on garantii ja paigalduse ohutuse säilitamise tingimus.

B2B allahindlusega hulgimüügi netohinnad on nähtavad pärast sisselogimist. Hulgimüügi allahindlusega netohindade nägemiseks logige sisse.

Waga 5,10 kg
Seria

AXE

Garantii [aastat]

1

kommentaarid

Toote kohta pole veel arvamust.

Ole esimene, kes arvustab "Growatt AXE Aku klemmide ühenduskarp – ühenduskarp
Kerige üles